★ Best Moments 2018 ★

NEW YEAR.
NEW FEELS.
NEW CHANCES.
SAME DREAMS.
FRESH START.

Tradycja to rzecz ważna. O tradycję trzeba dbać. Tradycję warto pielęgnować. Tradycja to wspomnienie. Te i wiele innych słyszałem w życiu wielokrotnie, od babci, rodziców, starszych, sąsiadki, nauczycieli w szkole, a nawet od przypadkowego pana, który równie przypadkiem jechał tym samym autobusem, co ja. Skoro tak wielu ludzi powtarza mi, że to takie istotne, to chyba jednak coś w tym jest. Moją niepisaną jeszcze tradycją jest wideo, które podsumowuje miniony rok (oczywiście, tylko wybrane fragmenty, w dodatku te, przy których miałem przy sobie coś do nagrywania). W tym roku działo się naprawdę dużo, wystarczy zerknąć na statystyki, by zauważyć, że był to tłusty rok.

Odwiedzone kraje: 5 (w tym Malta – po raz pierwszy)
Noce przespane w nieswoim łóżku: 84 (nie licząc imprez)

Sporo podróży, miesiąc w Lizbonie, święta w Norwegii, festiwal na Węgrzech, wakacje na Malcie, mnóstwo nowych, niesamowitych ludzi, których miałem okazję poznać. Miejsca, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci, tysiące kilometrów przejechanych rowerem, setki na motocyklu, godziny spędzone w samolotach, ale to wszystko nic, bo są rzeczy, które zdecydowanie bardziej mną „potargały” w tym roku. To był cudowny rok! Wszystkim Wam życzę, aby 2019 rok był dla Was przynajmniej tak dobry, jak 2018 dla mnie.
Poniżej krótki film pokazujący te najlepsze momenty, choć nie będę ukrywał, że te wyjątkowe pozostawiam w swojej głowie i dzielę się nimi tylko z nielicznymi.

Beskid Żywiecki ⤗ Krawców Wierch ⤗ Rycerzowa ⤗ Portugal ⤗ Lisboa ⤗ Porto ⤗ Sintra ⤗ Cabo da Roca ⤗ Norway ⤗ Bergen ⤗ Fløyen ⤗ Łeba ⤗ Gdańsk ⤗ Sopot ⤗ Gdynia ⤗
Bieszczady ⤗ Wetlina ⤗ Ustrzyki Górne ⤗ Piotrowa Polana ⤗ Malta ⤗ Valletta ⤗ Gozo ⤗ Mdina ⤗ Rabat ⤗ Bugibba ⤗ Melieha ⤗ Paradise Bay ⤗
Xlendi ⤗ Hungary ⤗ Siofok ⤗ Samsara Festival ⤗ Roztocze ⤗ Zwierzyniec ⤗ Pieniny ⤗ Szczawnica ⤗ Tatry ⤗ Zakopane