Fotografia:
Fotografuje od dziecka. Zaczynał od analogowego Zenita XP12, a zaraz potem Nikona F801s i marce Nikon pozostał wierny do dziś. Nie rozstaje się z aparatem. Przedstawia swój artystyczny wyraz, fotografując ludzi i ich emocje. Uwielbia kwadratowe kadry, pastelową miękkość kolorów, nieśmiertelne B&W i dobrze rozmyty bokeh – zazwyczaj o wschodzie lub zachodzie słońca. Próbuje zgłębiać tematykę percepcji przestrzeni i światła. Uważa, że fotografia powinna opowiadać pewną historię, powodować, że świat na chwilę zwalnia i zatrzymuje się w miejscu. Mówi się, że gdy fotografuje, to kieruje się zasadą „minimum formy – maksimum treści” – choć może to tylko plotki. W fotografii eksploruje przejawy, aspekty i manifestacje twórcze życia, bo liczą się dla niego tylko dwie rzeczy: sztuka i emocje.


✓portraits ✓people ✓street art ✓events ✓nature ✓fashion ✓black & white ✓travel ✓architecture ✓glamour ✓actionshot ✓photojournalism ✓photowalking ✓snapshots


Prywatnie:
Lekkoduch i typ włóczykija. Filozof w sportowych butach, uwielbiający wycieczki po górach i lasach. Entuzjasta bliskich spotkań z naturą i obserwator rzeczywistości. Zagorzały zwolennik pesto i suszonych pomidorów, a także dobrej, elektronicznej muzyki. Latem sporo jeździ na rowerze i motocyklu, zimą wybiera snowboard i narty. Otwarty umysł, który dąży do bycia świadomym w każdym aspekcie życia i starający się zarażać tym innych. Barista, który nie gardzi również dobrą herbatą, Jägermeister’em i często woli samotność od przebywania w gronie ludzi, choć przyjaciół traktuje priorytetowo. Lubi piesze wędrówki i nienawidzi wszelkich zakazów. Żyje w zgodzie z naturą, dlatego znajduje przyjemność w spaniu w śpiworze i mieszkaniu w namiocie nad rzeką. Podobno łowca świtów.


Jeżeli podoba Ci się to co robię, zawsze możesz postawić mi kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to